Nasze usługi

Czyszczenie separatorów, kanalizacji

Oferta Obejmuje:

  • czyszczenie separatorów tłuszczowych i ropopochodnych
  • ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji pojazdem WUKO
  • czyszczenie kanalizacji deszczowej
  • czyszczenie osadników
  • czyszczenie zbiorników
  • mechaniczne udrażnianie kanalizacji
  • usuwanie osadu, tłuszczu, piasku
  • przepychanie toalet, pionów, przykanalików
  • obsługa przepompowni ścieków
  • obsługa przydomowych oczyszczalni
Posiadamy urządzenia specjalistyczne, ssąco-płuczące, na pojazdach o wys. 1,86m, małej wadze i rozmiarach. Umożliwia nam to wykonywanie prac kanalizacyjnych w przypadkach utrudnionego dojazdu np.: na osiedlach mieszkaniowych, w garażach podziemnych, wąskich uliczkach i bramach, dojazdach do klatek schodowych, nie niszcząc przy tym chodników i roślinności. W związku z tym, iż częścią naszej długoletniej działalności jest produkcja sprzętu do obsługi sieci sanitarnej i deszczowej, pozwoliło nam to na opracowanie i dostosowanie urządzeń w taki sposób, aby były przyjazne w obsłudze dla pracowników, a także jak najmniej uciążliwe dla otoczenia.

Kontakt w sprawie zamówienia usługi
tel. 607 597 941

Wywóz nieczystości płynnych, szamba

Wywóz nieczystości płynnych to duże wyzwanie logistyczne, któremu jesteśmy w stanie sprostać dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Ponadto, posiadamy bardzo duże doświadczenie w świadczeniu tego rodzaju usług, co pozwoliło nam na opracowanie najbardziej skutecznych procedur postępowania.

Usługi wywozu nieczystości płynnych oferujemy dla indywidualnych gospodarstw domowych, osiedli mieszkaniowych oraz firm. Zatrudniamy wyłącznie znakomicie wykwalifikowanych pracowników, a nasza działalność spełnia wszystkie wymogi prawne. Oferujemy Państwu sprawny wywóz szamba. Usługa realizowana jest w możliwie jak najkrótszym czasie, by wyeliminować ewentualnie niedogodności i zapewnić naszym klientom maksymalny komfort. Proponowane formy płatności - gotówka lub przelew. Wystawiamy faktury VAT. Faktury wystawiane są na koniec miesiąca lub każdorazowo po wykonaniu usługi.

Istnieje możliwość podpisania umowy u klienta lub poprzez e-mail, telefon - umowę przesyłamy pocztą, również elektroniczną z prośbą o odesłanie podpisanego egzemplarza.

Zamawianie usługi wywozu nieczystości płynnych pod numerem
tel. 607 597 941
Stali klienci mają możliwość zamawiania usługi poprzez SMS.

Produkcja Beczek Asenizacyjnych Oraz Pojazdów Typu WUKO

W pierwszym okresie działalności firmy wykonywaliśmy zabudowy asenizacyjne wyłącznie na potrzeby własne. W związku z dużym zainteresowaniem wydzieliliśmy samodzielny dział, w którym budujemy nowe i modernizujemy używane samochody asenizacyjne. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami osprzętu do samochodów komunalnych. Rozwiązania, które stosujemy sprawdzane są w praktyce, na naszych pojazdach, w ciągłej eksploatacji. Dzięki temu zdobyliśmy cenne doświadczenie. Na potrzeby naszych klientów możemy przygotować zabudowę asenizacyjną od 2m3 do 30m3, na samochodach ciężarowych, naczepach, przyczepach a nawet na tzw. busach. Oferujemy również urządzenia ciśnieniowe (tzw. wuko ) do przepychania i mycia kanalizacji, ze zbiornikiem na samochodzie lub zasilane z punktu wodociągowego. Urządzenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb odbiorców zarówno, jeśli chodzi o rodzaj podwozia, gabaryty zabudowy, osprzęt jak i względy estetyczne np. kolory, logo itp.

Z naszych usług korzystali między innymi: SITA Polska, Clean World, Zakład Oczyszczania ścieków KAMA, PreZero, UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA Sp. z o.o. Sp. K. , i wielu innych …

Zabudowy produkowane w naszej firmie spełniają wszystkie wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 listopada 2002r w sprawie wymagań dla pojazdów asenizacyjnych (Dz. U. Nr 193, poz. 1617). Treść rozporządzenia w zakładce „do pobrania”.

Kontakt w sprawie wykonania zabudowy
tel. 605 784 108
e-mail: info@rubin.waw.pl

CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ WIECEJ?
NAPISZ DO NAS